У Зеленського прокоментували виступ Лаврова на засіданні ОБСЄ

Головна Сторінка » У Зеленського прокоментували виступ Лаврова на засіданні ОБСЄ

Росія продовжує заплямовувати репутацію міжнародних інституцій, руйнувати глобальні норми й зневажати міжнародне право.

Єдиний вихід – політична ізоляція країни-терориста. Про це заявив радник голови Офіса президента Михайло Подоляк у Twitter (X), який відреагував на виступ голови МЗС РФ Сергія Лаврова на засіданні ОБСЄ.

Подоляк наголосив, що Лавров у Скоп’є на засіданні ОБСЄ прямо заявив світові, що війна є гарним інструментом зовнішньої політики, що масові вбивці мають право вчиняти воєнні злочини, що війна в Україні має продовжуватися та посилюватися, щоб ті, хто використовує насильство і геноцидну військову практику як єдині аргументи своєї зовнішньої політики, обов’язково повинні бути залучені до дискусії про принципи взаємної безпеки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія заблокувала призначення керівництва ОБСЄ

За словами радника голови Офісу президента, Росія продовжує заплямовувати репутацію міжнародних інституцій, руйнувати глобальні норми й зневажати міжнародне право.

Як вихід, він запропонував:

– абсолютну політичну ізоляцію Росії;
– призупинення її членства в міжнародних організаціях;
– остаточну відмову у наданні міжнародного майданчика для російської пропаганди.

30 листопада та 1 грудня у Північній Македонії пройде засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ.

Нещодавно довкола заходу спалахнув скандал через те, що Болгарія тимчасово відкрила повітряний простір для літака глави МЗС РФ Сергія Лаврова. Це дозволило йому взяти участь в зустрічі.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на знак протесту вирішив бойкотувати захід. Зокрема, його ініціативу підтримали глави МЗС Естонії, Латвії та Литви.