fbpx

У Зеленського сказали, чому Путін ніколи не переможе

Головна Сторінка » У Зеленського сказали, чому Путін ніколи не переможе

Образ російського диктатора Володимира Путіна деградував на тлі українського президента Володимира Зеленського за час повномасштабного вторгнення.

Уже в перший день війни український президент фактично “обнулив” російського й на контрасті показав, чому “фюрер” ніколи не виграє. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

Зеленський продемонстрував, яким має бути “сучасний сміливий лідер, який бере на себе відповідальність незважаючи на те, що відбувається навколо”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подоляк пригадав, що відбувалося у перший день вторгнення РФ

“На контрасті було показано чому Путін боягузливий, чому Путін неадекватний, чому Путін не сучасний, чому Путін небезпечний і чому він ніколи не виграє. На тлі Зеленського це неможливо”, ‒ наголосив Подоляк.

За його словами, кремлівський диктатор “швидко перетворився з людини, якої побоювалися, на людину, над якою сміються, від якої нічого не чекають, бо він надзвичайно передбачуваний ‒ особливо в своїх виступах”.

Візит президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена до Києва поставив “крапку на політичному кар’єрному русі” диктатора РФ Володимира Путіна. Американський лідер демонстративно показав, що “сьогодні є він глобальний гравець, Зеленський глобальний гравець і немає більше Путіна”. Про це сказав радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк.

Generated by Feedzy