У Зеленського відповіли на нові вимоги Кремля до України й озвучили зустрічні

Головна Сторінка » У Зеленського відповіли на нові вимоги Кремля до України й озвучили зустрічні

Вимоги Росії до України, озвучені заступником міністра закордонних справ РФ Михайлом Галузіним, швидше підтверджують юридичну й фактичну недієздатність російського керівництва.

Так на заяви представника російського МЗС щодо умов припинення війни відреагував радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк. Про це він написав у Twitter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін знову заговорив про переговори: що задумав диктатор

За його словами, “зустрічні умови України” реалістичніші. Він перерахував такі вимоги. Насамперед, це негайне виведення всіх російських військ із суверенної території України. А також остаточне визнання Росією того, що СРСР розпався й пострадянські країни мають увесь обсяг суверенітету.

“Окрім того, видача воєнних злочинців й авторів війни. Закріплення зони демілітаризації (буферної зони) на території РФ. Скорочення наступальної зброї (ракет підвищеної дальності). Міжнародна конференція з організації контролю над ядерним арсеналом РФ. Юридично зафіксована програма репараційних виплат, включно з добровільною відмовою від арештованих в інших країнах російських активів на користь України”, ‒ зазначив Подоляк.

У Росії озвучили нові вимоги до України, виконання яких нібито дозволить завершити війну. Перелік фантазій Кремля назвав заступник міністра закордонних справ РФ Михайло Галузін.

За його словами, Україна має капітулювати, віддати території та не вступати в ЄС і НАТО. Водночас він наголосив, що РФ не змінила цілей своєї злочинної війни проти України.