“Ми не дамо вам спокою”: Данілов жорстко звернувся до окупантів

Головна Сторінка » “Ми не дамо вам спокою”: Данілов жорстко звернувся до окупантів

Збройні сили України продовжать знищувати ворога доти, доки останній не покине територію нашої країни.

Усі воєнні злочинці отримають своє покарання. На цьому наголосив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов у Twitter.

“Знищуємо рашистську гадину! Вдень і вночі! Солдат і техніку! Автоматом чи “Коктейлем “Спротив”! Словом чи ділом! Ми не дамо вам спокою жодної секунди! Будемо знаходити вас, де б ви не були, чекати в засідці або атакувати ваші колони”, пише Данілов.

Як зазначив секретар РНБО, усі хто віддавав накази вбивати українців та завдавав страждань нашому народу отримає своє покарання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Саме мир ми залишимо нашим дітям”: Зеленський показав нові фото війни

“І ми знайдемо і покараємо всіх, хто віддавав накази вбивати нас, українців, наших воїнів, жінок і дітей! Хто стріляв по мирних містах і селах! Хто розстрілював “швидкі” і пожежні машини! Ми ніколи вас не вибачимо! Ми будемо вас гнати, допоки останній вонючий московський окупант своїм ходом або в целофановому пакеті не залишить українську землю”, додав Данілов.

Він наголосив, що єдина українська земля, яку росіяни можуть прихопити з собою, це та, яка “залишиться на підошвах їх армійського чобота” в яких окупантів ховатимуть в труні.

“Ми вам це обіцяємо! Наша земля, наша історія і наш вибір!” додав секретар РНБО.

У Росії озвучили нові вимоги до України, виконання яких нібито дозволить завершити війну.

Перелік фантазій Кремля назвав заступник міністра закордонних справ РФ Михайло Галузін в інтерв’ю російському пропагандистському держагентству ТАСС.

Україна готова розпочати контрнаступ для звільнення від росіян захоплених територій.

Це може статися завтра, післязавтра чи через тиждень, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, пише ВВС.

Він не став називати конкретні дати, але зауважив, що в України “немає права на помилку” щодо цього рішення.