У ЗСУ дізналися про плани армії РФ на січень та назвали небезпечні напрямки

Home Новини звідусіль У ЗСУ дізналися про плани армії РФ на січень та назвали небезпечні напрямки

Окупанти планують обійти Вовчанськ та пройти до Лимана.

Вже зрозумілі плани російських військ на січень, зокрема у Харківській області. Про це начальник Управління комунікації угруповання об’єднаних сил Віктор Трегубов розповів в ефірі телемарафону, пише Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські КАБи вдарили по Харкову, є жертви

З його слів, останні кілька днів дуже активних боєзіткнень немає.

“Росіяни проводять активне перегрупування і взагалі видається, що серед двох тактик – або “кошмарити” нас на свята, або самим трішки на свята розслабитися і перейти до промацування та перекидання військ, вони обрали останнє. Фактично зараз вони більше зосереджені саме на промацуванні нашої лінії оборони вздовж усієї нашої зони відповідальності й на перегрупуванні своїх військ”, – розповів Трегубов.

Як розповів військовий, поведінка загарбників на ділянці фронту від Сумської до Донецької області засвідчує, що вже очевидні плани ворога на січень.

“Вже очевидно, що у них є цілі на січень. Обійти той самий Вовчанськ, ліквідувати український плацдарм на схід від Куп’янська, пройти до Лимана і провести інфільтрацію в той самий Лиман”, – підкреслив речник.

Армія РФ атакувала залізницю одразу в трьох регіонах України. На Волині зафіксовано ураження будівель локомотивного депо в Ковелі. Також під обстріл потрапила залізнична станція у Конотопі, постраждала інфраструктура в Одеській області.