У ЗСУ сказали про тактику росіян на Бахмутському напрямку

Головна Сторінка » У ЗСУ сказали про тактику росіян на Бахмутському напрямку

Російські окупаційні війська перейшли до активної оборони на Бахмутському напрямку.

Ворог намагається повернути втрачені раніше позиції. Про це сказав речник командування Сухопутних військ Збройних сил України Володимир Фітьо в ефірі “Радіо Свобода”.

Стратегічних успіхів на всій лінії зіткнення від Куп’янська до Бахмута у російської армії немає, розповів.

“На даній ділянці фронту ворог від оборони перейшов до активної оборони. Намагається відбити позиції, які він втратив попередньо. Наші військовослужбовці за кращої нагоди переходять до атакувальних дій, покращують своє тактичне становище. Так за минулу добу наші воїни відбили 10 атак противника. Це Кліщіївка та Андріївка”, – сказав Фітьо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад десяток російських окупантів вчора здалися в полон

ЗСУ бачили підготовку росіян до активних бойових дій ще перед початком жовтня.

Підготовка тривала близько трьох місяців. Але водночас готувалися й українські бійці, сказав речник командування Сухопутних військ.

“Ми укріплялися, зміцнювали свої інженерні споруди. Підтягували також резерви. І ми бачили, що спершу атаки відбувалися більш активно на Лимано-Куп’янському напрямку, а зараз вони перейшли на Бахмутський. Тобто противник пробує хоч десь досягти успіхів”, – розповів Фітьо.

Бойові дії на Бахмутському напрямку активізувалися, росіяни посилили атаки, повідомляв раніше командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.

Сили оборони України ведуть наступальну операцію на Мелітопольському напрямку і відбили атаки росіян на шести напрямках.

За 628 днів втрати російських окупаційних військ в Україні становили 312 550 осіб. Українські воїни знищили 10079 броньованих машин росіян, 5354 танки, 322 літака, 324 гелікоптера, 20 кораблів і катерів, підводний човен.