Полонені зеки, Шойгу та Буданов: мережу розриває патріотичний трек Ані Лорак

Головна Сторінка » Полонені зеки, Шойгу та Буданов: мережу розриває патріотичний трек Ані Лорак

Давно забутий український трек “Полуденна спека” співачки-зрадниці Ані Лорак отримав нове життя. Щоправда тепер він називається “Самотні москалі”.

У пісні, створенній штучним інтелектом, артистка закликає громадян згуртуватися, допомагати ЗСУ та знищувати окупантів. На початку кліпу зазначається, що над створенням треку працювали Музичні сили України, Валерій Залужний, Кирило Буданов, Сергій Стерненко та Ані Лорак.

“Полонені зеки, синя шваль. Шойгу злито: не вернеться “МіГ”. Бо колони нема ніде, на жаль. Львів, як марево, Київ – міф. Зупиняю “КамАЗи” й кораблі. Там, де в попелі ждуть тебе. Москалі… під безоднею небес”, – йдеться у приспіві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ця ситуація”, фінансування злочинів РФ і “каяття” перед окупантами. Найгучніші скандали головної зрадниці року

У кліпі присутні кадри зі старого кліпу виконавиці. Крім цього є відео зі знищенням ворожої техніки.

Користувачі в захваті від переробленого треку.

“Дякуємо Каролінці за регулярні донати на дрони!”, “Шедевр”; “Таким зіркам естради не гріх і пробачити всі політичні помилки”, “Агент Кароліна”, – пишуть у коментарях.

Раніше Ані Лорак поскаржилась на цькування з боку українців. На пропагандистському каналі вона заявила, що “ревіла від відчаю”. Артистка називає хейт несправедливим і необгрунтованим.