fbpx

Удари по території Росії ‒ у Зеленського озвучили чітку позицію України

Головна Сторінка » Удари по території Росії ‒ у Зеленського озвучили чітку позицію України

Україна зобов’язалася перед міжнародними партнерами не завдавати ударів по території країни-агресорки Росії.

Разом з тим ЗСУ мають повне право бити по окупантах на тимчасово захоплених територіях України. Включно із Донбасом та Кримом. Про це в інтерв’ю виданню Report заявив радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк.

За його словами, Україна не завдає ударів по території Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіс президента розкрив плани РФ на 24 лютого

“Україна завдає ударів по російських окупаційних військах на окупованих територіях, включаючи і Донбас, і Крим, і всю територію в рамках міжнародно визнаних кордонів 1991 року. Тут ми маємо абсолютно законне право знищувати все, що загрожує нашій територіальній цілісності”, ‒ сказав Подоляк.

Він нагадав, що світова спільнота, усі демократичні країни, і 51 стаття статуту ООН та міжнародне право чітко трактують, що Україна “юридично бездоганно поводиться у цій війні”.

За словами Подоляка, в контексті прямих ударів по території Росії Україна це може зробити іншим шляхом. ЗСУ успішно просуватимуться вперед, звільняючи окуповані території, що призведе до наростання внутрішніх та військових конфліктів всередині Росії.

Сполучені Штати Америки не заважатимуть Україні атакувати російські військові об’єкти на території тимчасово окупованого Криму. США вважають Крим територією України, яку Росія перетворила на величезну військову базу. Про це під час онлайн-дискусії, організованої Фондом Карнегі, сказала заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд.

Уранці 18 лютого у Курській області Росії пролунали вибухи. У регіоні навіть оголошували повітряну тривогу. За інформацією в пабліках, під обстріл потрапило селище Краснооктябрьск Глушквського району. Також інформували про два “прильоти” у населеному пункті Єлєзаветовка.

Generated by Feedzy