Україна ініціює екстрадицію ката “Ізоляції”, який утік за кордон

Головна Сторінка » Україна ініціює екстрадицію ката “Ізоляції”, який утік за кордон

Україна має намір подати в розшук та ініціювати екстрадицію обвинуваченого в справі донецької катівні окупантів “Ізоляція” Євгена Бражникова, який утік у Францію.

Про це заявив начальник департаменту воєнних злочинів офіса генпрокурора Юрій Рудь, пише “РБК-Україна”.

“На найближчому засіданні суду прокуратура подасть клопотання про розшук утікача та ініціює його екстрадицію”, – ідеться в матеріалі.

Рудь упевнений в успішності анонсованих заходів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ засекретила інформацію про ката Куликовського

Євген Бражников потрапив на підконтрольну Україні територію наприкінці 2019-го під час обміну полоненими. Згодом виявилося, що він був наглядачем в “Ізоляції” і катував полонених. Йому повідомили про підозру й передали обвинувальний акт до суду.

Суд у Донецькій області відмовився розглядати справу. Її передали в Оболонський райсуд Києва. На перше засідання наприкінці листопада Бражников не з’явився.

Адвокат його заявив, що Бражников виїхав з України й попросив притулку у Франції. Проте жодних документів, які підтверджують це, не надав.