Україна не застосовуватиме зброю партнерів на території РФ – Зеленський

Головна Сторінка » Україна не застосовуватиме зброю партнерів на території РФ – Зеленський

Україна ніколи не застосовуватиме зброю партнерів на територіях інших держав, зокрема, на території РФ.

Ця зброя буде використовуватися лише на українських тимчасово окупованих територіях. Про це під час пресконференції в Києві заявив президент Володимир Зеленський.

“Україна не має можливості, не має права і ніколи не буде застосовувати зброю партнерів на інших територіях, окрім української тимчасово окупованої території”, – наголосив глава держави.

Зеленський також заявив, що збитий 23 лютого російський літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50, а також знищення інших ворожих літаків – це ні що інше, як результат роботи союзу України та її партнерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна підписала угоду про гарантії безпеки з Італією та Канадою

“Стосовно А-50 та інших літаків наших ворогів – це результат у будь-якому разі нашого союзу, союзу України та партнерів. Без цього союзу нам було б дуже складно, а за деякими напрямами неможливо боронити свою державу”, – заявив він.

Президент подякував українським воїнам за ефективну роботу у знищенні ворожої техніки, а партнерам – за підтримку України в боротьбі з агресією Росії.

“Ми за це вдячні, безумовно, військовим нашим, нашому народу і нашим усім партнерам”, – додав Зеленський.

У суботу, 24 лютого, до Києва прибула президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн.

До України вона приїхала з нагоди другої річниці повномасштабної війни РФ проти України.

До Києва також прибули прем’єр-міністр Італії Джорджа Мелоні, прем’єри Канади Джастін Трюдо та Бельгії Александр де Кроо, який нині є головою Ради ЄС.