Україна перепродає американську зброю – черговий фейк російської пропаганди

Home Новини звідусіль Україна перепродає американську зброю – черговий фейк російської пропаганди

Російська пропаганда розганяє фейк розпродаж Україною американського озброєння.

Мовляв, в Україні розкрадають і перепродають на чорному ринку зброю, яку США передають для відбиття російської агресії. У соцмережах посилаються на звіт Міноборони США, у якому начебто виявили факт перепродажу Україною військової допомоги в треті країни, повідомив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки SPRAVDI.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В перші місяці війни в Україні намагались викрасти західні зброю: її вдалось повернути

“Але правда в тому, що у січневому цьогорічному звіті генерального інспектора Міноборони США немає жодного слова, що Пентагон звинувачує Україну в розкраданні та перепродажі зброї”, − зазначили у Центрі.

У документі йдеться про те, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Пентагону не вдавалося належним чином відстежувати все обладнання. Серед причин обмежена американська присутність в країні у зв’язку з евакуацією посольства США в Києві.

У Сполучених Штатах “не бачили правдивих доказів” нецільового використання або незаконного перенаправлення американського обладнання.

Очільник Пентагону Ллойд Остін повідомив, що Україна використовує надану США зброю для захисту від російської агресії.