Україна планує вдарити по Москві модифікованою ракетою – ЗМІ

Головна Сторінка » Україна планує вдарити по Москві модифікованою ракетою – ЗМІ

Москві загрожує удар українською модифікованою ракетою.

Україна модифікувала протикорабельну ракету “Нептун”, яку тепер можна використовувати як боєприпас класу “земля-земля”, пише The War Zone із посиланням на відомості представника Міноборони України.

“Російській столиці та деяким об’єктам всередині Російської Федерації, які Україна не може вразити зброєю, переданою західними партнерами, загрожують модифіковані снаряди. Враховуючи обмеження на використання західної зброї проти цілей за межами України, у квітні цього року інженери працювали над модифікацією П-360 “Нептун” для застосування ракет із наземних цілей, але для цього була потрібна нова система наведення, якої на той момент не існувало”, сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окрім “Тріумфу” в Криму, ЗСУ знищили три російські С-300

За словами співрозмовника, саме таку ракету застосували ЗСУ 23 серпня, щоб вразити ворожу систему протиповітряної оборони в тимчасово окупованому РФ Криму. Тоді знищили зенітно-ракетний комплекс С-400.

“Україна модифікувала протикорабельні ракети “Нептун” для ураження наземних цілей. Вони зможуть долітати до Москви та інших віддалених точок РФ. Є плани, у підсумку завдати удару по Москві та інших об’єктах всередині Росії. За допомогою саме такого”Нептуна”, цитує видання чиновника.

Україна розробила систему наведення на основі GPS, яка доставляє ракету в задане місце. Потім інфрачервона головка самонаведення шукає та захоплює мету на основі попередньо завантаженого зображення, а тоді здійснює фінальну атаку.

Удар по російському вузлу ППО в Криму, під час якого було знищено радар повітряної розвідки 48Я6-К1 “Подлет” і пускову установку зенітно-ракетної системи С-400 “Триумф”, був завданий крилатою ракетою “Нептун” Військово-морських сил ЗСУ.