“Україна розглядає можливість зміни стратегії у війні” – Зеленський

Головна Сторінка » “Україна розглядає можливість зміни стратегії у війні” – Зеленський

Україна розглядає можливість зміни своєї стратегії війни з РФ.

Зокрема, військові придумують різні плани, різні операції, щоб швидше просуватися вперед і завдавати несподіваних ударів по ворогу. Про це в інтерв’ю NBC News заявив президент Володимир Зеленський.

Зеленський також спростував нещодавні заяви американських військових, інших союзників і навіть головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного про те, що війна зайшла в глухий кут після 20 місяців запеклих боїв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Йшлося не про “глухий кут”: в ISW проаналізували резонансну статтю Залужного

“Вони думали, що здолають нас, але цього не сталося. Я не думаю, що це глухий кут”, – сказав Зеленський.

Видання припускає, що подібна позиція, а також наслідки коментарів Залужного, можливо, вплинули на рішення Зеленського минулого тижня звільнити командувача Сил спеціальних операцій України та замінити його на полковника, який, за словами президента, “зможе надати підрозділу більшої потужності”.

Ситуація на фронті в Україні зайшла у глухий кут, жодна зі сторін не може просуватися, бо однаково технологічно оснащена. Про це у колонці для The Economist написав Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Тим часом президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не перебуває у патовій ситуації у зв’язку із переходом війни на стадію позиційного виснаження. Він прокоментував статтю Залужного.