Україна розробляє робота для евакуації поранених з поля бою

Головна Сторінка » Україна розробляє робота для евакуації поранених з поля бою

В Україні розробляється робот для евакуації поранених солдатів з поля бою.

Також є маса інших наземних рішень, над якими зараз ведеться робота: дронів можна залучати до вирішення великої кількості завдань – підвезення боєприпасів або продовольства, повідомила заступниця глави Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості Ганна Гвоздяр в інтерв’ю”Радіо Свобода”.

Україна має бути більш розвинена в технологічному плані, ніж Росія, заявила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олещук показав, як ЗСУ влучно розстрілюють російські “шахеди” – відео від генерала

“Ми зараз шукаємо роботизоване рішення, в рамках якого робот міг би хоча б на не дуже велику дистанцію евакуювати пораненого, витягти його з-під шквального вогню, таким чином врятувати медиків”, – сказала Гвоздяр.

Медики, коли намагаються евакуювати пораненого, наражають на небезпеку своє життя. Тому роботи з часом стануть незамінними помічниками військовослужбовців на полі бою, пояснила вона.

На Вінниччині ветеран російсько-української війни Вʼячеслав Стражець розробляє дрони для Збройних сил України. Власне виробництво відкрив після того, як втратив кінцівку на фронті.

Військовий власноруч збирає дрони-камікадзе типу “Джміль”. Вони призначені для доставки корисного навантаження для зниження кількості живої сили, легко-броньованої техніки та обладнання ворога. Їхньою перевагою є відносно низька собівартість і легкість у використанні.