Україна вийшла на новий рівень атак по глибокому тилу РФ

Головна Сторінка » Україна вийшла на новий рівень атак по глибокому тилу РФ

Україна вийшла на новий рівень атак по глибокому тилу Російської Федерації.

Остання атака безпілотниками по нафтопереробному заводу в Республіці Татарстан, свідчить про перелам у стратегії України в завданні ударів по об’єктах у глибокому тилу ворога, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

“2 квітня українські дрони атакували потужності нафтопереробного заводу “Танеко” у місті Єлабуга. Це підприємство розташоване на відстані понад 1200 кілометрів від кордону України з РФ”, – йдеться у свіжому звіті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рекорд українського безпілотника. Чому у Росії злякалися ранку 2 квітня

Подібні регулярні удари українських безпілотників по російських нафтопереробних заводах призвели до зупинки близько 14% всіх нафтопереробних потужностей Росії.

“2 квітня сталися перші українські удари по Татарстану. Відстань цілей від кордонів України є значним переламом у продемонстрованій здатності Києва завдавати удари на великі відстані в глибокому російському тилу”, – сказано в повідомленні аналітиків.

За оцінками ISW, такі українські удари є необхідним компонентом української кампанії з використання асиметричних засобів для деградації галузей, які постачають і підтримують російську армію.

У російському місті Курськ 3 квітня пролунала серія вибухів. Губернатор Роман Старовойт заявив, що над регіоном протиповітряна оборона збила чотири дрони. Про знищені безпілотники також повідомило Міністерство оборони РФ.