fbpx

Україна вже має зброю, щоб бити по території РФ ‒ Данілов

Головна Сторінка » Україна вже має зброю, щоб бити по території РФ ‒ Данілов

Україна вже має зброю, яка може вражати цілі на території Росії.

Застосовувати таку зброю Україні ніхто не забороняє. Про це у коментарі CNN розповів секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

“Що стосується російської території, то нам ніхто не забороняє знищувати цілі зброєю українського виробництва. Чи маємо ми таку зброю? Так, маємо”, сказав Данілов.

Видання нагадує, що західні країни обмежили Україну від нанесення ударів по російській території зброєю, яку передають Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Велика Британія може надати Україні свої далекобійні ракети, якщо цього не зробить США CNN

“Незважаючи на це, під час війни в Росії постійно відбувалися незрозумілі вибухи на стратегічних об’єктах. Україна ніколи публічно не визнавала відповідальності за удари”, ‒ пише CNN.

Видання також нагадує слова начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирила Буданова, який не став брати на себе відповідальність за удари по російських авіабазах. Водночас припустив, що подібні удари будуть все глибшими й глибшими.

Данілов у коментарі CNN також заявив про свою впевненість, що Україна зрештою отримає винищувачі F-16 американського виробництва.

“Це лише питання часу, коли ми отримаємо F-16. Вони обов’язково надійдуть. На жаль, тим часом ми втрачаємо своїх людей, борючись за нашу незалежність”, сказав Данілов.

У Росії буде дедалі більше вибухів. І вони відбуватимуться вглибині території, сказав начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов.

26 грудня військовий аеродром в Енгельсі вдруге зазнав атаки, нібито безпілотниками.

Вранці 5 грудня Україна намагалась безпілотниками атакувати російські аеродроми “Дягілево” та “Енгельс”. На обидвох аеродромах дислокується дальня авіації РФ. Росіяни стверджують, нібито безпілотники вдалось перехопити і вони “частково пошкодили обшивку корпусу двох літаків”.

Generated by Feedzy