Україна збільшить виробництво ракет та військової техніки

Головна Сторінка » Україна збільшить виробництво ракет та військової техніки

У 2024 році Міністерство оборони України спільно з Міністерством стратегічних галузей промисловості збільшать у кілька разів виробництво ракет, боєприпасів, озброєння та військової техніки.

Головна увага буде присвячена виробництву засобів протиповітряної оборони – від переносних зенітно-ракетних комплексів до систем ППО з дальністю більш як 100 кілометрів (на кшталт ЗРК “Корал”). Про це заявив заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк в ефірі телемарафону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яка ситуація з РЕБ в Україні сьогодні

“Крім того, в затвердженому бюджеті на 2024 рік передбачено, що близько 175 мільярдів гривень виділяється на закупівлю ракет і боєприпасів, щоб наші Сили оборони могли гідно протистояти російській агресії”, – наголосив Гаврилюк.

Розбудова вітчизняного оборонно-промислового комплексу є пріоритетом для Міністерства оборони України, додав він.

У листопаді 2023 року повідомлялося, що Україна створила дрон Backfire, стійкий до засобів радіоелектронної боротьби РФ. Цей БпЛА уже демонструє хороші результати на фронті. За останні два місяці військові здійснили щонайменше 50 успішних місій.

Раніше міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що в Україні буде працювати новий комплекс, який виявляє ворожі сигнали радіостанцій, дронів та станцій радіоелектронної боротьби.

Нова РЕБ ЕТЕР буде допомагати військовим ефективніше виконувати бойові завдання, запускати безпілотники й уражати ворожі позиції.