Українці провалили гонку переслідування на Кубку світу з біатлону

Головна Сторінка » Українці провалили гонку переслідування на Кубку світу з біатлону

16 січня у німецькому Рупольдингу в рамках шостого етапу Кубка світу відбулися чоловіча гонка переслідування.

Виграв перегони переможець спринту та лідер загального заліку Кубка світу в одній особі Фійон Майє, другим фінішував росіянин Олександр Логінов, а білорус Антон Смольський другу гонку поспіль став бронзовим призером.

Українці провалили гонку. . Найкращий час показав Дмитро Підручний, який стартував із сьомої позиції, однак прийшов до фінішу 40-м

Артем Прима, Богдан Цимбал та Антон Дудченко зайняли відповідно 42-ге, 46-те та 51-ше місце.

Лідером загального заліку є Фійон Майє. Франзус Емільєн Жаклен займає друге місце. А тріку замикає швед Себастьян Самуельсон. Наступна гонка на Кубку світу у чоловіків відбудеться 20 січня.