Українці ввезли майже 20 тис. вживаних авто у квітні

Home Новини звідусіль Українці ввезли майже 20 тис. вживаних авто у квітні

У квітні українці зареєстрували 19,6 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених із-за кордону, що на 5% менше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Найбільшу частку на ринку імпортованих авто з пробігом зайняли бензинові машини. Їхня частка становила 57%, тоді як у квітні 2025 року цей показник був на рівні 47%. Дизельні автомобілі охопили 20% ринку, електромобілі – 12%, гібриди – 8%, а авто з газобалонним обладнанням – 3%, повідомляє Укравтопром.

Середній вік вживаних автомобілів, які у квітні отримали українську реєстрацію, становив 9,6 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали найпопулярніші вживані авто з-за кордону

“Лідером серед ввезеного секонд-хенду залишається Volkswagen Golf”, – зазначили в Укравтопромі.

До десятки найпопулярніших моделей місяця увійшли:

Volkswagen Golf – 904 авто

Volkswagen Tiguan – 815 авто

Audi Q5 – 688 авто

Nissan Rogue – 663 авто

Skoda Octavia – 626 авто

Renault Megane – 613 авто

Volkswagen Passat – 423 авто

Ford Escape – 423 авто

Mazda CX-5 – 398 авто

Audi A4 – 393 авто

Nissan Qashqai – 385 авто

У порівнянні з минулим роком частка електромобілів на ринку імпортованих авто скоротилася з 23% до 12%. Водночас популярність гібридних моделей зросла з 5% до 8%.

Найпопулярнішим легковим автомобілем у Європі в першому півріччі 2025 року став Dacia Sandero.

Модель обійшла конкурентів і стала №1 серед 28 країн. Майже 129 тис. нових авто цієї моделі було реалізовано на європейських ринках з січня по червень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, попит на Dacia Sandero зменшився на 11%.