Українка Бабак – шестиразова чемпіонка Європи з веслування на каное

Головна Сторінка » Українка Бабак – шестиразова чемпіонка Європи з веслування на каное

Українська каноїстка Людмила Бабак завоювала другу золоту медаль на чемпіонаті Європи 2022 року з марафону, який приймав приймає данський Сількеборґ.

У третій день змагань вона перемогла на дистанції 15,4 км, інформує портал “Веслування України”.

Дистанція довгого марафону складала 15,4 км, на відміну від двох попередніх чемпіонатів, коли в програмі була дистанції 14,5 км.

Збірна України завоювала три золоті медалі на турнірі. Це найкращий результат виступу на таких змаганнях.

У командному заліку українська команда опинилася на п’ятому місці.

Людмила Бабак продовжила свою переможну серію на великих міжнародних змаганнях, яка стартувала 2017-го на чемпіонаті Європи в Понте-де-Ліма.

За цей період здобула перемоги на всіх великих змаганнях з марафону, в яких брала участь, здобувши шість титулів чемпіонки світу й шість титулів на чемпіонатах Європи.