Українська резолюція руйнує російські міфи – Кулеба

Головна Сторінка » Українська резолюція руйнує російські міфи – Кулеба

Генасамблея ООН, прийнявши українську резолюцію, зруйнувала декілька міфів російської пропаганди.

Крім того, затверджена в резолюції формула миру президента Володимира Зеленського допоможе запобігти будь-яким спекуляціям на цю тему. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський відреагував на підтримку резолюції України в ООН

“Це означає, що тепер будь-які мирні пропозиції, які можуть лунати від тієї чи іншої держави, мають знаходитись в рамках резолюції. Того, чого немає в резолюції, буде дуже важко їм продати як додатковий конструктивний елемент свого мирного плану”, – пояснив він.

Крім цього, було зруйновано декілька міфів. Перший: те, що Україну підтримує тільки глобальний Захід.

“141 країна, серед яких абсолютна більшість країн Латинської Америки, абсолютна більшість країн Азії, більшість країн Африки – всі проголосували на підтримку резолюції. На підтримку чітких слів, що Росія має вивести свої війська”, – зазначив Кулеба.

Також було зруйновано міф про те, що від теми війни в Україні всі втомились. Також, що Росія може переломити ситуацію на свою користь.

“Не здатна. Попри всі свої зусилля, спротив і демарші. Був повний розгром Росії (на Генасамблеї ООН – Gazeta.ua)”, – сказав Кулеба.

Він зауважив, що голосування в Генасамблеї ООН довело, що Україну чують і немає нічого неможливого.

“Нас чують. Все, що здавалося неможливим є можливим. Просто потрібно працювати”, – додав міністр.

Генасамблея ООН у четвер, 23 лютого, підтримала українську резолюцію.

В ній наголошується на необхідності якнайшвидше досягти всеосяжного, справедливого та міцного миру відповідно до установчого Статуту ООН.