Українські кіберфахівці вимкнули інтернет у Бєлгородській області РФ – ЗМІ

Головна Сторінка » Українські кіберфахівці вимкнули інтернет у Бєлгородській області РФ – ЗМІ

З 12 травня кіберфахівці Головного управління розвідки Міністерства оборони України здійснюють кібератаку на інтернет-провайдерів і надавачів послуг з комунікації у Бєлгородській області Російської Федерації.

Про це з посиланням на джерела у спецслужбі повідомили “Суспільне”.

За результатами атаки заблоковано роботу інтернет-мереж, які є надавачами послуг для місцевих державних і військових установ в РФ.

Станом на 13 травня виведено з ладу основного інтернет-провайдера у Бєлгордській області “Лучше.Нет”, вебсайт місцевої влади та уряду Бєлгорода, регіонального порталу державних та муніципальних послуг, Газпрому Міжрегіонгаз Бєлгород, міністерства фінансів та бюджетної політики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Український дрон “Лютий” вдарив за 12 км від Путіна – ЗМІ

“Місцеві користувачі соцмереж скаржаться на відсутність доступу до мережі Інтернет, неробочий мобільний інтернет, та відсутність зв’язку зі службами підтримки атакованих провайдерів. Водночас провайдери повідомляють про “аварійну ситуацію” та зазначають, що змушені припинити доступ до іноземних вебресурсів”, – пише “Суспільне”.

Джерела в ГУР МО зазначають, що DDoS-атака на російські сервіси триває.

У лютому Міністерство цифрової трансформації України повідомило про успішну атаку на найбільший інтернет-портал у Російській Федерації Mail.ru.

Також ЗМІ повідомляли, що кіберфахівці ГУР вивели з ладу сервери російського міністерства оборони.