fbpx

Україну активно почнуть змушувати домовлятися з Росією – в чому причина

Головна Сторінка » Україну активно почнуть змушувати домовлятися з Росією – в чому причина

США залишаються країною, що найбільше підтримує Україну під час війни з Росією. Однак наступного року навіть у Штатах розмови про те, що Київ має йти на переговори з Москвою, стануть лунати гучніше. Про це в інтерв’ю Gazeta.ua розповів Олег Рибачук. Він голова громадської організації “Центр спільних дій”.

“Штати залишаються лідером антипутінської коаліції. Вони як країна надають фінансової допомоги більше, ніж решта світу. Гарантували нам підтримку на близько 46 мільярдів у бюджеті на цей рік”, говорить Рибачук.

Після проміжних виборів були застереження, що прийдуть республіканці і рівень допомоги зменшиться. Але цього не сталося, пояснює експерт.

“Бо серед них є вузьке коло заядлих трампістів, які виступають якщо не за повне скорочення допомоги, то за ускладнення процесу звітності. Але це ні у що не вилилося. Позиція Конгресу та Сенату на підтримку України абсолютно домінує. Запорукою цього є незмінна підтримка України громадською думкою у США. Це визначальна сила. Близько 80 відсотків американців підтримують допомогу Україні та будь-які кроки, які приведуть до поразки Путіна”, каже Рибачук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Російська Федерація нестиме загрозу ще декілька поколінь” Олег Рибачук

Однак розмови про те, що Україні треба домовлятися, наступного року стануть більш частими, додає експерт.

“Наступного року будуть президентські вибори. І ця гра продовжуватиметься. Адміністрація Байдена виступає за підтримку, тому щоб якось відрізнятися. Частина республіканців намагатимуться просувати інші ідеї. Не думаю, що буде відмова від підтримки. Але розмови про те, що треба якось домовлятися, наступного року почастішають. Не тільки у США, але в Європі”, пояснює Рибачук.

Президент Росії Володимир Путін ще до повномасштабного вторгнення не був зацікавлений у переговорах з Україною. Немає такого бажання в диктатора й тепер. Про це заявив експосол Сполучених Штатів Америки в Росії Джон Салліван.

Володимир Путін не прагне миру в Україні. Диктатор не збирається зменшувати градус війни, попри заяви про нібито можливість мирних переговорів, заявив днями генсек НАТО Єнс Столтенберґ.

Таку ж думку висловив прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак. Він закликав “подвоїти” підтримку України.

Generated by Feedzy