Археологи знайшли табори римських військових – чим вони особливі

Головна Сторінка » Археологи знайшли табори римських військових – чим вони особливі

Два римські військові табори знайшли поблизу міста Бад-Емс у федеральній землі Рейнланд-Пфальц у Німеччині.

Їх відкопали археологи з Франкфуртського університету імені Йоганна Вольфганга Гете, пише HeritageDaily.

Табір був площею 19,7 акра, він міг вмістити до 3 тис. солдатів гарнізону.

Усередині табору були склад та комора. Споруда була міцною, однак сліди горіння свідчать про те, що об’єкт використовували лише кілька років. Його так і не добудували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Археологи знайшли давньоримський фонтан

Виявили також другий табір на відстані близько 2 км на протилежній ділянці долини Гемсбах. Він має оборонну споруду із загострених дерев’яних кілків, оточену ровом, що звужується по периметру. Це місце вперше дослідили 1897 року. Тоді ж виявили сліди обробленої срібної руди, фундаменти стін і металеві відходи. Це може означати, що тут займалися металургією.

Тепер встановили, що пічку могли розмістити у сторожовій вежі.

Римський історик Тацит писав, що намісник Курцій Руф зазнав невдачі у спробі видобувати тут срібну руду. Можливо, його прибутки були занадто малими.

Близькість таборів до шахти дозволяє припустити, що їх побудували для гарантування безпеки гірничих робіт у регіоні. Але після того, як видобуток припинився, табори спалили, а солдатів розмістили в інших місцях.

У провінції Мерсін на півдні Туреччини знайшли прикраси візантійського періоду.

Археологи розкопали 19 прикрас віком 1400 років. Вони належать до періоду Візантійсько-Сасанідської війни 602-628 років.