Укрзалізниця слідкує за польськими протестувальниками в режимі онлайн

Головна Сторінка » Укрзалізниця слідкує за польськими протестувальниками в режимі онлайн

За ситуацією на польсько-українському кордоні слідкують у режимі реального часу і на всі інциденти реагують моментально.

Про це сказав голова правління Укрзалізниці Євген Лященко, повідомив “Укрінформ”.

“У нас працює окрема проєктна команда, яка в реальному режимі часу моніторить ситуацію. Як тільки щось відбувається, ми моментально реагуємо. Зокрема, пишемо ноти через Міністерство закордонних справ, через наше посольство у Польщі”, – розповів Лященко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розблокування кордону: Україна чекає якнайшвидшої відповіді Польщі

Національний перевізник взаємодіє із компаніями-перевізниками у Польщі і координує подання заяв у місцеву поліцію у випадках втручання в роботу з боку польських протестувальників, сказав голова УЗ.

“Ми на постійному контакті з польським перевізником PKP з точки зору підвищення рівня захисту. Де можливо, намагаємося реагувати до того, як починають перекривати (колії. – Gazeta.ua). Але ми всі повинні розуміти: якщо в це не втрутитися системно, треба бути готовими до того, що ці випадки будуть продовжуватися”, – сказав Лященко.

20 лютого на вантажній станції “Медика” польські протестувальники відкрили люк двох українських вантажних вагонів з українським зерном, яке прямувало транзитом до Німеччини через Польщу.

Вночі 25 лютого на залізничній станції “Котомеж” розсипали українське зерно з восьми напіввагонів. Вантаж прямував транзитом.