Уряд Великої Британії ухвалив рішення про нову військову допомогу Україні

Головна Сторінка » Уряд Великої Британії ухвалив рішення про нову військову допомогу Україні

Велика Британія вирішила збільшити артилерійські резерви Збройних сил України.

Уряд прийняв рішення виділити протягом наступного року на закупівлю та активізацію ланцюжків постачання для виробництва снарядів 245 мільйонів фунтів стерлінгів або близько $310 млн. Про це йдеться у повідомленні на сайті британського уряду.

Новий пакет фінансування поповнить запаси артилерійських боєприпасів України, які “є критично важливими для ведення війни”.

В уряді Великої Британії також наголосили, що Сили оборони України були “особливо відзначені” завдяки високоефективному використанню своєї артилерії для ведення контрбатарейного вогню – використовуючи безпілотники та радіолокаційні системи, надані Великою Британією, для швидкого виявлення місць розташування російської артилерії та завданні ударів у відповідь для її знищення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пентагон закликав Конгрес США якнайшвидше підтримати допомогу Україні

“Сьогоднішнє оголошення про 245 мільйонів фунтів стерлінгів відбувається рівно через два роки після того, як Володимир Путін розпочав своє незаконне повномасштабне вторгнення в Україну. Артилерія виявилася критичною для успіхів України на полі бою, постійно завдаючи шкоди російським силам та не даючи їм здійснити значні прориви”, – йдеться у повідомленні.

У британському уряді також нагадали, що в оновленому звіті до парламенту в четвер міністр оборони Грант Шаппс підтвердив поставку додаткових 200 протитанкових ракет Brimstone до ЗСУ. У результаті загальна кількість наданих Україні зразків перевищила 1300 одиниць.

Було також підписано нову багатомільйонну серію контрактів між відділом закупівель Міноборони Британії, оборонним обладнанням та підтримкою (DES) і британською компанією Cook Defense Systems для забезпечення сотень запасних гусеничних гусениць для танків і бронетехніки.

Це має дозволити ЗСУ відновлювати пошкоджену протитанковою зброєю та мінами техніку. А контракти передбачатимуть поєднання фінансування Великої Британії та коштів Міжнародного фонду для України.

Велика Британія передасть Україні 200 протитанкових ракет Brimstone. Також навчить 10 тис. українських військовослужбовців. Про це заявив міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс.

Велика Британія буде навчати українських військових разом з іншими союзниками.