Уряд ввів обмеження на лікування військових за кордоном

Головна Сторінка » Уряд ввів обмеження на лікування військових за кордоном

Кабінет міністрів обмежив час лікування військових за кордоном.

Тепер сукупний час перебування за кордоном не має перевищувати 12 місяців. Про це повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Кабмін вніс зміни до постанови від 5 квітня.

“Встановлено, що загальний час перебування захисника України на лікуванні за кордоном, включаючи час переміщення з одного іноземного закладу охорони здоровʼя до іншого та час очікування між плановими хірургічними втручаннями, не може перевищувати 12 місяців підряд”, – повідомив Мельничук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як військовому отримати грошову допомогу в разі поранення

За законом за увесь період лікування і перебування у відпустці для лікування військовослужбовцям ЗСУ зберігається грошове та матеріальне забезпечення, пише “Суспільне”.

Торік уряд спростив процедуру виїзду поранених бійців на лікування за кордон. Медичні заклади, у яких воїни перебувають на лікуванні чи реабілітації, зможуть самостійно визначати, необхідність скерувати їх на лікування.

У листопаді Міністерство оборони повідомляло, що електронна черга для проходження військово-лікарської комісії доступна в усіх військових поліклініках, де огляд можна пройти без госпіталізації. Одна з основних переваг – для військових зникає потреба приїздити до поліклініки зранку і цілий день чекати на прийом до потрібного лікаря, сказало Міноборони.