“Усе саме півняче одягни. І пробуй кігті рвати” – військові РФ обговорюють втечу з армії

Головна Сторінка » “Усе саме півняче одягни. І пробуй кігті рвати” – військові РФ обговорюють втечу з армії

Російські військові масово відмовляються брати участь у бойових діях на території України попри погрози замполітів.

Один радить іншому купити дешевий одяг і тікати об’їзними шляхами, замаскувавшись під місцевих. Про це йдеться у перехопленій розмові військовослужбовців ЗС РФ із грайворонського напрямку Бєлгородської області, які обговорювали варіанти дезертирства та відмови брати участь у війні проти України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З російської окупаційної армії масово дезертирують найманці з Непалу

“Що не будь одягни: ніяких тільників, берців. Спортивний костюм, кепочку невійськову будь-яку. Все саме півняче візьми дешеве. За три рублі весь одягнешся. З мужиком сів і пробуй Лех, пазурі рвати. Тут, або пан, або пропав. Тільки не бухай, головне будь тверезим. Нехай мужик візьме вудки, щоб їх видно було “, – радить один загарбник іншому.

Він розповів, як один зі знайомих навідріз відмовився йти у бій.

“Фефел прям папір написав, що відмовляється їхати і брати участь у бойових діях на території України. Його замполіт сказав: “Я тебе закрию!. Він сказав: “Саджай, мені п..й!”, – розповів окупант.

Військовий РФ запевняє, що насправді нікого ніхто не саджає і “самі слідчі справи списують”.

У збройних формуваннях південного військового округу окупаційної російської армії процвітає дезертирство. Самовільно залишили службу понад 18 тис. російських військових. Близько 12 тис. утікачів – припадає на 8-му загальновійськову армію Росії, яку ворог постійно задіює у бойових діях на сході України. Орієнтовно 10 тис. із них призвані Москвою через мобілізацію. Решта 2 тис. – контрактники.