“Увесь час на пороховій бочці” – суддя “МастерШеф” вперше розповіла про нові стосунки

Головна Сторінка » “Увесь час на пороховій бочці” – суддя “МастерШеф” вперше розповіла про нові стосунки

Суддя кулінарного проєкту “МастерШеф” Ольга Мартиновська розсекретила особисте життя.

В інтерв’ю kp.ua зірка зізналась, що її коханого звати Руслан. У нього є діти від попереднього шлюбу.

“Я ненавмисно приховую. У нього свої сімейні обставини. Я з повагою ставлюся до нього, його дітей та партнера, з яким він прожив велику частину життя. Важливо, аби з усіх сторін все владналося, ніхто не був ображений і душевно поранений. Та й не завжди хочеться великої публічності в особистих питаннях”, – пояснила Мартиновська.

Додала, що вже познайомила обранця зі своєю донькою Вірою від колишніх стосунків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Не належимо одне одному” – Женя Галич розповів про стосунки з дружиною на відстані

“Я їх знайомлю, намагаюся звести. Але вони поводяться як два конкуренти. Віра звикла, що вона мамина улюблена донечка і мама належить їй. Вона й каже: “Я чула, що Руслан ображається на тебе, що ти багато працюєш і в тебе немає часу на нього. І що? Я все життя таке терплю і то не ображаюся так сильно. А він що? Пару місяців. Хай потерпить”, – поділилася Ольга.

Зазначила, що у стосунках з Русланом виникають непорозуміння через роботу.

“Ми всі егоїсти. Звісно, мій партнер, відчуваючи себе десь на енному місці у списку моїх справ, теж думає про свого егоїста, хоче мати можливість бачити мене. Я пояснюю, що це тимчасово, правда, заспокоїти у мене не сильно виходить. Тому стосунки у нас увесь час на пороховій бочці”, – розповіла знаменитість.

Раніше Мартиновська зізналась, що її троюрідний брат з Росії вступив до армії окупантів і випускає ракети на українців. Жінка розповіла, що на початку повномасштабного вторгнення її батько намагався достукатися до родича. Однак це не дало жодних результатів.