В ГУР підтвердили інформацію про критичний стан Кадирова

Головна Сторінка » В ГУР підтвердили інформацію про критичний стан Кадирова

У Головному управлінні розвідки Міноборони України підтвердили інформацію про критичний стан глави Чечні Рамзана Кадирова.

Повідомлялося, що Кадиров впав у кому. Представник ГУР Андрій Юсов у коментарі OBOZREVATEL повідомив, що в Кадирова загострилися хвороби, які призвели до важкого стану.

“Так, справді, є інформація, що військовий злочинець Кадиров перебуває у важкому стані і хвороби, які були загострились і спричини до такого важкого стану”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кадиров піарить свої сили на окупованих територіях розвідка Великої Британії

Юсов додав, що дані про критичний стан глави Чечні підтверджуються з різних джерел, при чому причиною недугу не є поранення.

“Інформація підтверджується з різних джерел у медичних та політичних колах. Мова йде не про поранення. Інші деталі потребують додаткових уточнень. Він хворіє давно, і мова йде про системні проблеми зі здоров’ям. Але останні кілька днів він перебуває у важкому стані”, сказав представник ГУР.

Президента Чечні Рамзана Кадирова може спіткати та ж доля, що і ватажка ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина, якого вбили.

Тому що Кадиров один з найбільших противників російської державності”. Про це сказав російський опозиційний політик і колишній депутат держдуми Дмитро Гудков в інтерв’ю антикремлівському каналу “Неста”.

Крім того, Кадиров довгий час вважався союзником Пригожина і підтримував його в кампанії проти Міністерства оборони Росії.