“Я українець в душі”: Шуфрич заявив, що не погодиться на обмін, як Медведчук

Головна Сторінка » “Я українець в душі”: Шуфрич заявив, що не погодиться на обмін, як Медведчук

Народний депутат України Нестор Шуфрич ніколи не погодиться на обмін.

Про це він сказав представникам ЗМІ в перерві судового засідання, на якому йому обирають запобіжний захід. Про це пише “УНІАН”.

Судові засідання вирішено проводити у закритому режимі. Про це клопотала сторона обвинувачення і суддя підтримав.

Спілкуючись у перерві засідання з пресою Шуфрич відповів на запитання, чи погодиться він на обмін, як це було з його колегою – колишнім народним депутатом України, зрадником Віктором Медведчуком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Класичний набір ватника”: з’явилися фото обшуку в будинку Шуфрича

“Я сподіваюсь до цього ніколи не дійде. Я ніколи не погоджуся на обмін. Я громадянин України. Я абсолютно переконаний в абсурдності звинувачення”, зазначив Шуфрич.

Він заявив, що є “українцем в душі, українцем по суті”.

“Можливо я зовнішньо себе не розмальовую, але в серці завжди був українцем. І 24 лютого, маючи можливість виїхати в будь-яку країну світу, я залишився в Україні”, додав він.

Початок засідання тричі переносили через відсутність Шуфрича у суді. Розглядати справу почали о 18:15, після того, як нардеп прийшов у Печерський районний суд Києва, де розглядається його справа.

У Службі безпеки України та Офісі генерального прокурора повідомили про обшуки у нардепа Нестора Шуфрича.

Він отримав підозру у державній зраді, повідомляють служби.

За даними слідства, народний депутат України виконував завдання одного із колишніх заступників секретарів РНБО, який у 2014 році виїхав до Москви і був завербований ФСБ РФ.

Підозрюваний систематично у своїх виступах та інтерв’ю публічно поширював наративи держави-агресора, проводячи підривну діяльність проти України