В Інтерсіті буде більше безкоштовного трафіку

Головна Сторінка » В Інтерсіті буде більше безкоштовного трафіку

Укрзалізниця збільшила до 2 Гб безкоштовний трафік інтернету на швидкості 10 Мб/с у поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+.

Інтернет доступний у 16 поїздах Інтерсіті. Це 10 Hyundai, двох Skoda, двох “Тарпанах” та двох українських фірмових швидкісних міжрегіональних поїздах, повідомили у пресслужбі компанії.

З моменту запуску Wi-Fi у поїздах Інтерсіті ним скористалися 750 тис. осіб. Це фактично кожен другий пасажир швидкісних поїздів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сайт для купівлі квитків Укрзалізниці перестане працювати: як тепер придбати проїзні документи

Загальний обсяг трафіку перевищив 2,3 петабайта.

Найактивнішими користувачами Wi-Fi стали пасажири потягів №⁠⁠741/742 та №777/778 Київ – Львів. Там у середньому 66% пасажирів кожного рейсу підключаються до інтернету.

Наступного року у потягах Укрзалізниці з’явиться Wi-Fi. Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Олександр Перцовський. Раніше Wi-Fi запустили у поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+. Тепер він має з’явитися у 16 швидкісних поїздах.