В Ірпені збудують приватний будинок за 3D-технологією на принтері українського виробництва: відео

Головна Сторінка » В Ірпені збудують приватний будинок за 3D-технологією на принтері українського виробництва: відео

В Ірпені Київської області вперше в Україні зведуть приватний будинок за 3D-технологією на принтері українського виробництва.

Будинок побудують для ірпінчанки Наталії, родина якої втратила житло під час активних бойових дій у регіоні, а її чоловік загинув під Бахмутом. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, передає пресслужба міської ради.

“Кілька років тому вони разом з чоловіком Ярославом власноруч створили своє сімейне затишне житло, де щасливо жили з двома доньками до повномасштабної російської агресії. Багаторазові влучання вщент зруйнували їхню оселю. Після звільнення Ірпеня Ярослав поїхав на схід і віддав своє життя захищаючи Україну під Бахмутом”, йдеться у повідомлені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Запустили першу у світі надруковану на 3D-принтері ракету

Роботи вже офіційно стартували, після підписання меморандуму міська рада надала техніку для демонтажу та підготувала все для будівництва. Вже скоро будуть заливати фундамент та переходити до друку будинку.

Друк основи будинку триватиме п’ять діб. У будинку передбачена кімната безпеки з посиленими бетонними стінами. Пізніше проведуть комунікації, ремонт та благоустрій подвір’я.

У Львові за допомогою 3D-принтера розпочали будівництво нового корпусу школи. Такий проєкт є першим у Європі.

У новому приміщенні навчатимуться 100 учнів молодших класів. Про це повідомив у Телеграмі віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.