fbpx

В ISW розказали про проблеми росіян на фронті й показали свіжі карти боїв

Головна Сторінка » В ISW розказали про проблеми росіян на фронті й показали свіжі карти боїв

Через нестачу професійних військ, ворогу на Донбасі доводиться розтягувати елітні підрозділи по всій довжині лінії зіткнення.

24 лютого росіяни не досягли жодних значних успіхів на фронті, свідчать свіжі карти американського Інституту вивчення війни (ISW). Водночас ситуація в Харківській та Луганській областях залишається напруженною.

На Луганщині 24 лютого російські війська продовжили вести наземні атаки на північний захід від Сватового та в районі Кремінної. Окупанти вели безуспішні наступальні дії поблизу Стельмахівки в 15 км на північний захід від Сватового.

Збройні сили України відбили наземну атаку Росії поблизу Новоселівського в 14 км на північний захід від Сватового. Російські війська вели також безуспішні наступальні дії поблизу Діброви в 5 км на південний захід від Кремінної, Білогорівки в 12 км на південь від міста та в районі Серебрянського лісу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бої за Харківщину: Синєгубов заговорив про примусову евакуацію

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що російські війська захопили невизначену українську укріплену позицію поблизу Білогорівки. Війська РФ атакували Білогорівку та намагалися просунутися в напрямку Тернів у 17 км на північний захід від Кремінної та Макіївки, що в 23 км на північний захід від міста.

Російські сили розділили певні повітряно-десантні формування принаймні на двох напрямках просування. Підрозділи російської 76-ї повітряно-десантної дивізії діють на невизначених позиціях на лінії Сватове Кремінна, а підрозділи ВДВ діють уздовж усього фронту на Луганщині.

Така розбивка формувань ВДВ на різних ділянках фронту контрастує з розгортанням мотострілецьких дивізій Західного військового округу як повноцінних формувань. Це свідчить про те, що російські військові використовують свої елітні сили для закриття прогалин і як точкове підкріплення на ключових напрямках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 70 відбитих атак і збитий вертоліт РФ: найважливіше зі зведення Генштабу

Тривають і запеклі бої на Донбасі. 24 лютого російські війська продовжили наступ навколо Бахмута. Вели безуспішні наступальні дії під Бахмутом: поблизу Верхньокам’янського, Федорівки, Роздолівки, Дубово-Василівки, Залізнянського, Берхівки. А також у межах 26 км на південний захід від Бахмута біля Іванівського, Часового Яру, Диліївки та Василівки.

Геолокаційні кадри, опубліковані 23 лютого, показують, що російські війська, ймовірно, дещо просунулися поблизу траси E40 на захід від Парасковіївки, що в 7 км на північ від Бахмута. Водночас бойовики ПВК “Вагнер” просунулися до північної околиці Ягідного в 2 км на північ від міста. Бойовики групи також вели наступ на Веселе в 17 км на північний схід від Бахмута з Білогорівки, що в 21 км на північний схід від міста.

Геолокаційні кадри, опубліковані 24 лютого, показують, що російські війська, ймовірно, досягли незначних успіхів на північно-східній околиці Бахмута. Російський “воєнкор” стверджував, що в Бахмуті тривають позиційні бої, а винищувачі “Вагнера” нібито просунулися у східній частині та на південно-західній околиці міста.

24 лютого російські війська продовжили наступ на західних околицях Донецька. Вели безуспішні наступальні дії в межах 36 км на південний захід від Авдіївки в районі Первомайського, Водяного, Невельського, Мар’їнки та Новомихайлівки. Російські джерела стверджують, що армія РФ вела наступальні дії поблизу Побєди в 32 км на південний захід від Авдіївки й витіснила українські сили з опорних пунктів у населеному пункті.

Відомий російський “воєнкор” стверджує, що російським військам не вистачає особового складу, необхідного для наступу навколо Побєди. В ISW не бачать жодного візуального підтвердження наявності російських військ у цьому населеному пункті.

24 лютого російські війська продовжили наступальні дії на заході Донецької області. Вели безуспішні наступальні дії в районі Пречистівки (35 км на південний захід від Донецька).

Геолокаційні кадри, опубліковані 23 лютого, показують, що російські війська, ймовірно, досягли незначних успіхів на північний схід від Микільського в 27 км на південний захід від міста Донецьк. Росіяни вели також штурм у напрямку Вугледара в 30 км на південний захід від Донецька з позицій у дачній зоні на захід від Микільського.

У Чеченській республіці Російської Федерації триває примусова мобілізація. Для попередження можливого дезертирства мобілізованих з фронту або саботажу Росія скерувала на Бахмутський напрямок, де щоденно точаться кровопролитні бої, дві сотні поліцейських з полку спеціального призначення “Ахмат”.

Generated by Feedzy