В США пояснили, чому не можуть допустити поразки України у війні

Головна Сторінка » В США пояснили, чому не можуть допустити поразки України у війні

Сполучені Штати Америки не можуть дозволити Україні програти війну з Росією через те, що їй не вистачить грошей.

Якщо США дозволять російському диктатору Володимиру Путіну перемогти в Україні, то потім вони можуть побачити, як РФ нападе на члена НАТО. Про це заявила глава Мінфіну США Джанет Єллен, повідомляє CNBC.

Вона вважає запит президента США Джо Байдена про надання допомоги Україні та Ізраїлю критичним для національної безпеки Сполучених Штатів Америки.

Очільниця Мінфіну додала, що не може прогнозувати розклад голосування Конгресу США щодо цього законопроєкту і висловила схвалення тому факту, що Конгрес ухвалив закон, який дає змогу уряду залишатися відкритим і працездатним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дуже продуктивна розмова”: Зеленський розповів подробиці зустрічі з Остіном

“Але справді важливо, щоб ця допомога була надана і Ізраїлю, і Україні. Ми не можемо дозволити Україні програти битву на внутрішньому фронті, тому що їй не вистачає грошей, щоб тримати шкільних вчителів у класі та співробітників служб швидкого реагування на роботі, коли вона відважно бореться на полі бою”, – зазначила вона.

Вона наголосила, що Україна повністю залежить від цієї допомоги.

Єллен вважає, що США необхідно приєднатися до інших країн, оскільки їхні європейські партнери надали Україні допомогу в розмірі 50 млрд протягом наступних чотирьох років, а МВФ надав понад 15 млрд.

Глава Пентагону Ллойд Остін під час візиту в Київ оголосив про пакет допомоги Україні на $100 млн.

До нього увійдуть артилерійські боєприпаси та додаткові перехоплювачі для ППО. Про це на брифінгу в Києві сказав очільник Пентагону Ллойд Остін, повідомляє “Європейська правда”.

За словами очільника Міноборони США, новий пакет вартістю $100 млн надається за програмою Presidential Drawdown Authority, яка передбачає виділення озброєнь із запасів американської армії.