fbpx

В Україні реформують систему пенсійного та соціального забезпечення

Головна Сторінка » В Україні реформують систему пенсійного та соціального забезпечення

Українська влада в листі про наміри до керівництва МВФ (Меморандумі) зобов’язалася реформувати систему пенсійного та соціального забезпечення.

Реформи відбудуться після комплексних реформ у соціальній політиці. Про це йдеться у Меморандумі із МВФ.

“Ми зробимо суттєві зміни в системах пенсійного та соціального забезпечення після комплексних реформ у соціальній політиці”, йдеться в документі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прем’єр сказав, на що підуть $15,6 млрд від МВФ

Реформи включатимуть покращення адресності та перевірки потреби соціальної допомоги відповідно до концепції соціальної політики.

“У міру скорочення витрат на оборону ми будемо прагнути направити ресурси на витрати на відновлення та реконструкцію, а також мережу соціального захисту для задоволення повоєнних потреб суспільства та вразливі верстви населення”, наголошується у Меморандумі.

Меморандум із МВФ підписали президент України Володимир Зеленський, прем’єр-міністр Денис Шмигаль, міністр фінансів Сергій Марченко та голова НБУ Андрій Пишний. Він містить добровільні зобов’язання влади країни здійснити певні кроки.

31 березня видання Reuters і Bloomberg повідомили, що виконавча рада МВФ схвалила чотирирічний пакет фінансування для України на $15,6 млрд.

Очікується, що такий крок допоможе залучити масштабне фінансування для України від міжнародних донорів і партнерів, включаючи Світовий банк та інших кредиторів.

У грудні лідери Європейського Союзу погодили виплату Україні цього року 18 млрд макрофінансової допомоги. У березні ЄС перерахував черговий транш.

Generated by Feedzy