В Україні запускають безкоштовні курси інженерів безпілотників

Головна Сторінка » В Україні запускають безкоштовні курси інженерів безпілотників

На платформі Prometheus з’явився безоплатний курс з підготовки інженерів БПЛА.

Навчання розпочнеться 24 листопада. Про це повідомляє Itc.ua.

Підготовку за програмою “Інженер БПЛА. Базовий курс” платформа Prometheus впроваджує, щоб задовольнити потребу в спеціалістах. Адже повномасштабне російське вторгнення продемонструвало важливість дронів на полі бою.

Планується, що до кінця року кількість українських безпілотників у ЗСУ зросте до десятків тисяч. Постійно розширюється сфера їх використання та зростає потреба в фахівцях.

Курс дозволить засвоїти основні знання з інженерії безпілотних літальних апаратів та підготує до збірки та ремонту дронів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Аналогів немає у світі”: у ССО розповіли про унікальні українські безпілотники

“Без розуміння аеродинаміки інженеру не визначити оптимальну форму та конфігурацію безпілотника. Без опанування основ метеорології не спроєктувати оптимальні технічні характеристики”, – йдеться в описі курсу.

Створено його у співпраці з носіями фундаментальних академічних знань та військовими з досвідом використання дронів у зоні бойових дій.

Слухачі зможуть опанувати мінімально необхідні для інженерів БПЛА знання з основ аеродинаміки та метеорології. А також дізнатися про види безпілотників, їхню будову, особливості застосування та ремонту.

Можна буде також побачити, як у реальних умовах відбувається технічне обслуговування, вдосконалення та ремонт БПЛА. Слухачі курсу також зможуть підготуватися до спеціалізованого навчання та майбутнього працевлаштування інженерами БПЛА. Для проходження курсу не потрібні спеціальні навички.

За місяць “Армія дронів” уразила 175 ворожих танків, 245 гармат і 90 самохідних установок, свідчать дані Міністерства цифрової трансформації за 3-31 жовтня.

У жовтні кількість ураженої техніки сягнула 1056 одиниць. Також уражено понад 591 особового складу.

На сьогодні в рамках програми “Армія дронів” за підтримки партнерів вдалося укомплектувати вже 17 ударних рот БпЛА в складі бригад ЗСУ.