fbpx

В ЗСУ оголосили, яка зараз довжина фронту

Головна Сторінка » В ЗСУ оголосили, яка зараз довжина фронту

Довжина фронту зараз сягнула 3 750 км.

Саме таку лінію оборони захищають українські війська, передає Military Media Center.

“Під час радянсько-німецької війни довжина фронту становила 6,2 тисячі кілометрів. І хоча це майже вдвічі більше ніж лінія оборони, яку тримають українці зараз, однак наша держава сама бореться проти найбільшої за площею країни у світі, і вдало її перемагає”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ звільнили близько 1,5 км в районі Бахмута: карта британської розвідки

У часи Першої світовій війні українці мусили захищати ділянки у 480 км на Заході та 900 км на Сході. Сумарно ця цифра вдвічі менша від нинішнього фронту.

Ця цифра дає можливість оцінити хоробрість та жагу до свободи українських героїв, додали у повідомленні.

Українські війська перехопили тактичну ініціативу та досягли тактично значних успіхів в районі Бахмута 18 травня, повідомив американський Інститут вивчення війни.

За його оцінками, відповідні операції українських сил є продовженням локальних контрнаступів, які вони проводять вже кілька днів, але не початком нової великої компанії.

Засновник приватної військової компанії “Вагнер” Євген Пригожин звинуватив російські війська у здачі 570 м території на північ від Бахмута.

Звільнення флангів дається нелегко, а окупанти намагаються повернути втрачені позиції, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в телемарафоні “Єдині новини” 19 травня.

Generated by Feedzy