В ЗСУ розповіли про бої в районі Очеретиного

Головна Сторінка » В ЗСУ розповіли про бої в районі Очеретиного

Росіяни кожного дня здійснювали до 30 ударів КАБами та завдавали артилерійських обстрілів по позиціях ЗСУ біля Очеретиного.

Попри це українські військові вели бойові дії з противником. Про це повідомила 115 окрема механізована бригада ЗСУ у Facebook.

Як розповіли у бригаді, їх бійці зайняли смугу оборони перед населеними пунктами від Очеретиного до Керамік.

“Противник щоденно здійснював по позиціях бригади від 20-30 ударів КАБами, від 60-90 артилерійських обстрілів, наносив удари “Градами”, мінометами, та великою кількістю FPV дронів, скиди з дронів, в тому числі хімічної речовини. Внаслідок цього певна кількість позицій відділень разом з особовим складом були знищені ворогом”, – сказано у повідомленні.

Попри постійні обстріли бійці 115-ї бригади вели бої з силою противника, який перевищував їх кількістю в 10-15 разів. Таким чином вони, утримуючи окупантів, надали можливість іншій бригаді закріпитись на більш вигідних позиціях на підступах до околиць Очеретиного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше сотні зіткнень за добу: ключове з вечірнього зведення Генштабу

У бригаді зазначили, що бійці щоденно знищували величезну кількість живої сили противника, але, не дивлячись на свої втрати, ворог кидав все нові та нові сили на штурм наших позицій, змінивши тактику штурмових дій.

“Якщо раніше він застосовував штурмові групи до 5 військовослужбовців, то на нашому напрямку в одній штурмовій групі використовував до 15 військовослужбовців, а такі групи йшли по двох або трьох напрямках”, – розповіли у 115 бригаді.

Під час наступу на Очеретине росіяни провели ротацію трьох бригад – це вказує на кількість кинутого на прорив особового складу, який був знищений 115-ю бригадою ЗСУ в ході оборонних боїв.

“Під час наступу противник постійно вводив свіжі сили, які знищувалися переважно невеликою кількістю українських бійців”, – підкреслили в бригаді.

Сили оборони відступили на більш захищені позиції західніше Бердичів.

ЗСУ відійшли на більш підготовлені та більш захищені позиції з метою збереження життя та здоров’я бійців. Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Назар Волошин.

За його словами, українські підрозділи перемістились на нові рубежі, західніше Бердичів, Семенівки і Новомихайлівки.