fbpx

“Вагнерівці” не зможуть без втрат відійти з Бахмута – ISW

Головна Сторінка » “Вагнерівці” не зможуть без втрат відійти з Бахмута – ISW

Найманці російської приватної військової компанії “Вагнер” перебувають у безпосередньому контакті з українськими військами у Бахмуті Донецької області.

Тому відійти звідти без втрат бойовики не зможуть, повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW) у новому звіті.

Окрім того, бойовики в процесі відходу заважатимуть підрозділам міноборони РФ щодо підготовки до запланованого українського контрнаступу, кажуть аналітики.

За їхніми оцінками, ПВК “Вагнер” навряд чи зможе організувати належну оборону або закріпити нещодавні успіхи в Бахмуті, достатні для запобігання українським контратакам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За добу знищено майже сотню загарбників: у ЗСУ розповіли про бої за Бахмут

Українські військові перебувають у Хромовому та Іванівському, а також ведуть бої з окупантами у Бахмуті та його околицях. Українська артилерія також вражає російські сили в Бахмуті та його околицях.

Відхід у дотику до супротивника надзвичайно важке завдання, з яким “вагнерівці” навряд чи впораються. Підрозділи “Вагнера” продемонстрували погану координацію з російськими військами та російським військовим командуванням, що може завадити проведенню ротації, наголосили в ISW.

Малоймовірно, що російське військове командування збере достатньо сил, щоб змінити бойовиків у Бахмуті та утримати свої фланги без передислокації російських військ з інших районів.

20 травня засновник ПВК “Вагнера” Євген Пригожин заявив, що його наймані бойовики нібито повністю захопили Бахмут.

Ситуація в самому місті дуже важка, хоча Пригожин, як завжди, поспішив із заявами, повідомив колишній командир полку “Азов” Максим Жорін.

В місті Бахмут проходять важкі бої. Ситуація критична. Наші оборонці контролюють певні промислові та інфраструктурні об’єкти цього району і приватний сектор, повідомили в Міноборони.

Generated by Feedzy