“Вагнерівців” використають для подальших операцій на Донбасі ‒ британська розвідка

Головна Сторінка » “Вагнерівців” використають для подальших операцій на Донбасі ‒ британська розвідка

Сили групи “Вагнера”, ймовірно, почали відходити з деяких своїх позицій навколо Бахмута.

Натомість до міста почали заходити сили так званої ДНР, щоб розпочати розмінування. Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії.

Окрім того, за даними британської розвідки, останніми тижнями для посилення флангів біля Бахмута з району Сватового та Кремінної перемістились частини 31-ї бригади Повітряно-десантних військ Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ISW оцінили, чи зможе армія РФ успішно замінити “вагнерівців” у Бахмуті

“Українські сили зайняли 20 квадратних кілометрів на флангах Бахмута станом на 16 травня. Ротація сил “Вагнера”, ймовірно, продовжуватиметься контрольованими етапами, щоб запобігти обвалу в осередках навколо Бахмута”, ‒ йдеться у повідомленні.

У британській розвідці також вважають, що, незважаючи на триваючу ворожнечу ватажка “вагнерівців” Євгена Пригожина з міноборони Росії, сили “Вагнера” будуть використані для подальших наступальних операцій на Донбасі після відновлення сил.

Ватажок російської групи “Вагнер” Євген Пригожин 25 травня заявив, що розпочав вивід своїх найманців із Бахмута Донецької області.

У Міноборони України підтвердили, що в передмісті Бахмута російське командування замінило підрозділи приватної військової компанії “Вагнер” на армійські регулярні загони. Але в самому місті на цей час ще залишаються “вагнерівці”.