fbpx

Вагон київського метро перетворили на манікюрний салон

Головна Сторінка » Вагон київського метро перетворили на манікюрний салон

У вівторок, 12 жовтня, у вагоні столичної підземки робили манікюр. Для цього встановили стіл і розклали спеціальне обладнання.

Це був перформанс Київського метрополітену, повідомила їх пресслужба.

“Тут стільки всього, що можна зустріти в метро і що може безслідно зникнути, якщо ми не будемо підтримувати своєю гривнею. Бо торгівля має бути в торгових рядах, музика в концерт-холах, як і вся інша діяльність. Цим проєктом з Антоном Скуратовим ми нагадуємо, що підтримувати варто легальне й у тих місцях, де воно має бути”, розповіла заступниця начальника Київського метрополітену Наталія Макогон “Сьогодні”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Монохром, френч і анімалізм: 7 ідей з трендовим кольором манікюру

Під час перфоменсу у вагонах також “продавали овочі”. До акції долучилася й українська співачка Джеррі Хейл, стверджують в метро.

“На кожного нелегального торгівця в підземці, як тільки підходить поліцейський, з’являється три захисники. Розповідають про “скрутні часи й політичну ситуацію”. Але знаю, що де не купують, туди не приходять продавати. І наша гривня найефективніший спосіб вирішення ситуації”, додала Макогон.

У столичному метро парочка шокувала поведінкою. Молоді люди проїхалися між вагонами на червоній гілці підземки. Ризикували життями заради ефектних фото дівчини на фото Дніпра.