fbpx

Саакашвілі відправили в одиночну камеру

Головна Сторінка » Саакашвілі відправили в одиночну камеру

Екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі помістили в одиночну камеру. Це було його особистим бажанням, вказує грузинська влада.

Саакашвілі запропонували залишитися в одній камері з його сусідом по кімнаті, але він категорично відмовився. Про це свідчать відповідні документи, повідомляє Спеціальна пенітенціарна служба.

“Щодо звинувачення, що товариші по команді Саакашвілі не можуть зустрітися з ним, то це брехня, і це підтверджується навіть численними візитами до обвинуваченого/засудженого Міхеіла Саакашвілі протягом дня, які також висвітлюються в засобах масової інформації”, йдеться у заяві відомства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стан здоров’я Саакашвілі: тюремна служба Грузії зробила заяву

Міхеіла Саакашвілі затримали в Грузії 1 жовтня, куди він повернувся напередодні виборів. Він заявив, що вважає себе політичним в’язнем і в день затримання оголосив голодування.

Саакашвілі не був на батьківщині останні вісім років. Його заочно засудили до шести років ув’язнення, визнавши винним в організації нападу на колишнього грузинського депутата Валерія Ґелашвілі. І оголосили в розшук. Також Саакашвілі є підозрюваним в інших кримінальних справах.