Ваш період успіху починається саме зараз – астрологиня назвала ТОП-3 знаки-переможці

Головна Сторінка » Ваш період успіху починається саме зараз – астрологиня назвала ТОП-3 знаки-переможці

26 липня будете залежними від думок інших. Це завадить реалізовувати власні плани. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Забудьте про заздрість, ревнощі й образи, – говорить астрологиня. Вони найбільше гальмуватимуть ваші справи. Замість прагнення розвитку й удосконалення, люди можуть цілий день заздрісно дивитися у спину конкурентам. Переживатимуть через недоречні слова когось із свого оточення. Підозрюватимуть коханих у нещирості. А проте середа може стати дуже продуктивним днем. Не бракуватиме сил і засобів для досягнення поставлених цілей. День випробування для керівників. Не поспішайте приймати рішення. Від них залежатиме ваш авторитет у колективі. Зірки додають сил наполегливим. Цей день принесе великі можливості та грошову винагороду Тельцям, Дівам і Близнюкам. Ваш період успіху починається саме зараз”.

Овен (21 березня 20 квітня)

Не зациклюйтеся на втратах. Це буде своєрідна плата за помилки, яких допустили раніше. Друзі регулярно звертатимуться за порадами. Приділіть їм достатньо часу та уваги. Скоро підтримка знадобиться вам.

Телець (21 квітня 20 травня)

З’явиться бажання докорінно усе змінити. Цінуйте те, чого досягли. Не рівняйтеся на інших. У деяких справах вам нема рівних.

Близнюки (21 травня 21 червня)

Цей день може годувати вас рік. Працюйте наполегливо. Винагорода потішить. Не засиджуйтеся на одному місці. Вам більше усього вдаватиметься після обіду.

Рак (22 червня 22 липня)

Проведіть час із сім’єю біля річки. Посмажте шашлики та відпочиньте у приємному товаристві. Досягти більшого допоможе харизма і творчі здібності. Добрі заробітки принесе хобі. Займайтеся тим, що любите.

Лев (23 липня 23 серпня)

Вас спробують втягнути у сварку між родичами чи друзями. Не пліткуйте і не суньте носа у чужі справи. Все ітиме до ваших рук. Зумійте цим скористатися. Пливіть за течією. До вихідних зумієте вигідно покращити своє фінансове становище.

Діва (24 серпня 23 вересня)

Не приймайте важливих рішень у середу. Якими б терміновими не були справи, відкладіть їх до четверга. Не час купувати побутову техніку. Багато грошей віддасте на ремонт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ці чотири знаки нюхом чутимуть, де лежать гроші фінансовий гороскоп на серпень

Терези (24 вересня 23 жовтня)

Є шанс обзавестися нерухомістю чи розпочати будівництво. Продавати землю, дачу чи гараж не бажано. Марно розраховувати на вигоду. Шукати пару й одружуватися краще у серпні.

Скорпіон (24 жовтня 22 листопада)

Довіртеся інтуїції. Беріться за складні проєкти, тоді перемога виявиться ще солодшою і заробити вдасться більше.

Стрілець (23 листопада 21 грудня)

По-філософськи ставтеся до всього, що відбувається. Все, що захочете, вдаватиметься. Зосередьтеся на власних справах, але не забувайте про потреби інших. Жертвуйте кошти на армію.

Козоріг (22 грудня 20 січня)

Грошей бракуватиме. Потерпіть. Скоро справи підуть угору. На побачення краще вирушити увечері. Це може стати початком нових стосунків.

Водолій (21 січня 20 лютого)

Гроші йтимуть до ваших рук. Матимете усе, чого забажаєте. Зірки утримуватимуть вас від помилок. Те, що ви не в змозі виконати, просто відкладіть. Це на краще.

Риби (21 лютого 20 березня)

Прокидатиметеся втомленими. Постійно хотітиметься відпочити і поспати. Здаватиметься, що ви не на своєму місці, що займаєтеся не своєю справою. Батькам не сподобаються ваші обранці. Не кваптеся зі знайомством.

Астрологиня здивувала гороскопом на тиждень. Довідайтеся першими, що і кому приготував липень наостанок.