VBET Ukraine та Сергій Ребров: разом до нових перемог

Головна Сторінка » VBET Ukraine та Сергій Ребров: разом до нових перемог

Організатор азартних ігор VBET Ukraine презентує іміджевий ролик “Об’єднані довірою мільйонів” з головним тренером Національної збірної України з футболу Сергієм Ребровим у головній ролі.

Віра в перемоги Національної збірної під керівництвом Реброва об’єднує мільйони прихильників футболу в Україні. Попереду в синьо-жовтих велике випробування: 21 березня на них чекає зустріч з командою Боснії та Герцеговини в півфіналі плейоф за вихід на Євро – 2024. У разі перемоги в цьому двобої українська збірна зустрінеться 26 березня у Вроцлаві з переможцем пари Ізраїль – Ісландія.

Відео знімали на київському стадіоні імені Валерія Лобановського, домашній арені клубу “Динамо”. Саме тут Сергій Ребров провів більшу частину своєї кар’єри – спочатку як гравець у складі “Динамо”, потім як його тренер. Легенда українського футболу повернулася на добре знайоме поле вже як головний тренер Національної збірної і футбольний амбасадор VBET Ukraine.

ФК “Локомотив-Київ” – один із найвідоміших та найстаріших у Києві. 23 січня від чергового ракетного обстрілу столиці суттєво постраждала його домашня арена – відомий багатьом киянам стадіон “Локомотив”.

До обстрілу тут щоденно тренувалися близько 700 юних футболістів. Нині весь каркас стадіону практично повністю зруйнований – користуватися ним неможливо. Загальний масштаб руйнувань сягнув понад 56 млн грн.