Вбивство росіянами родини з дітьми у Волновасі: в мережі повідомили нові подробиці злочину

Головна Сторінка » Вбивство росіянами родини з дітьми у Волновасі: в мережі повідомили нові подробиці злочину

Російський окупант розстріляв на Донеччині родину Капканець уночі з 27 на 28 жовтня.

Серед розстрільних були двоє дітей і немовля. Про це повідомив військовослужбовець Збройних сил України Віталій Овчаренко у Telegram.

За місцевими даними, причиною конфлікту з солдатом РФ стала висловлена раніше вдень фраза голови родини Едуардом Капканець “за України без вас було краще – валіть звідки прийшли”, повідомив Овчаренко.

“Того вечора сім’я Капканець мала сімейне свято, на якому був сам Едуард Капканець, його дружина, дружина Тетяна, син Саша, дружина сина Катя, брат дружини Діма. І двоє дітей, двоє дорослих друзів родини Капканець. Частину жертв було вбито в голову сплячими зі зброї з глушником. Включно з немовлям”, – розповів Овчаренко.

Також повідомив, що після цього злочину окупанти погрожували сусідам і родичам вбитих “щоб мовчали інакше “відправляться слідом”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіянин зґвалтував жінку у Маріуполі за відмову виїхати до РФ. Його вже вирахували

Блогер Денис Казанський повідомив про фото з місця вбивства родини з дев’яти осіб у тимчасово окупованій Волновасі.

“Повідомляється, що вбивство скоїли двоє російських військовослужбовців, які пересувалися мотоциклом”, – пише.

“Фото з Волновахи нічим не відрізняються від фото з тих населених пунктів Ізраїлю, де ХАМАС так само вривався до будинків і розстрілював цілі родини з дітьми”, – сказав Казанський.

Про злочин росіян також повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

“Ще один жахливий злочин, який вчинили росіяни у тимачасово окупованій Волновасі Донецької області. У власному будинку вони вбили дев’ять людей, в тому числі ученицю четвертого класу та хлопчика дошкільного віку. На тілах вбитих виявлені вогнепальні поранення”, – сказав омбудсмен.

“За попередніми даними, окупанти позбавили життя цілої сім’ї Капканець, які святкували день народження та відмовилися віддавати власне житло чеченським окупантам”, – розповів Лубінець.

Минулого тижня про злочин російських окупантів написав Казанський. В одному з приватних будинків були тіла дев’яти осіб з вогнепальними пораненнями, зокрема двоє дітей, повідомив блогер.

Місто Волноваха на Донеччині росіяни захопили торік у березні.