Вдалої сесії без депресії: найкращі листівки та привітання з Днем студента

Головна Сторінка » Вдалої сесії без депресії: найкращі листівки та привітання з Днем студента

17 листопада в Україні відзначають Міжнародний День студента та День студента. Святкується напередодні проведення сесії – здачі заліків та екзаменів.

Міжнародний день студентів впровадили на Всесвітньому конгресі студентів.

Хто був студентом, то підтвердить, що це найкращі та найцікавіші роки життя. Тільки студент може за одну ніч вивчити матеріал за весь семестр, конспекти всі переписати, диплом написати. В студентські роки здається, що немає нічого неможливого. Під час навчання у вищих навчальних закладах на студентів чекає стільки всього цікавого та непередбаченого. Потрібно все встигнути та знайти час не тільки на навчання, а й на веселощі.

Gazeta.ua підготувала листівки та привітання, які можна побажати студенту. Перешли їх своїм знайомим, хто має відношення до цього свята.

Дорогі студенти, ваші прагнення та завзятість незмінно надихають на великі звершення. Нехай кожен ваш навчальний день сповнюється радістю від нових знань та досягнень!

В День студента нехай ваше навчання буде сповнене цікавих відкриттів, а кожен успіх підтверджує ваше безперервне прагнення до знань!

На цей Міжнародний день студента хочу побажати вам нескінченного ентузіазму та безстрашного прагнення до знань.

Вітаю з Днем студента! Як часто ми сміємося над анекдотами про студентів: часто бідних і голодних, іноді п’яних, але завжди кмітливих, розумних і веселих. Бажаю вам, винахідливо відповідати на каверзні питання викладачів, з розумом пропускати заняття і весело відзначити сьогоднішнє свято.

Вітаю з Днем студента! Бажаю йти по життю з гумором, навчитися правильно розподіляти день, щоб на все вистачало часу і сил! Нехай студентські роки будуть світлими, яскравими і незабутніми, нехай батьки тобою пишаються, друзі поважають, а вчителі оцінюють лише за знаннями!

Любі студенти! Бажаю, щоб наука йшла як по “маслу”, іспити проходили на одному диханні, друзі цінували, викладачі поважали, щоб студентські роки запам’яталися як найкращі в житті. Бажаю удачі у всіх починаннях, легкого навчання, щирої любові, справжнього щастя і міцного-міцного здоров’я, щоб все це витримати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відзначають українці в листопаді: календар державних та професійних свят

З Днем студента! Бажаю бурхливої ​​молодості, п’янкого щастя, легкого навчання, взаємної любові, вірної дружби, красивого життя, гідної мрії, абсолютної впевненості, невтомного оптимізму і численних успіхів на твоєму рахунку.

В Празі пройшла 40-тисячна демонстрація чеських студентів 17 листопада 1989 року. Чеська поліція жорстоко розігнала студентів. За тиждень на маніфести вийшло 75% населення Чехословаччини.

В історію революція ввійшла під назвою “Оксамитова”. Комуністичний уряд пішов у відставку, а новим президентом став драматург, лідер опозиції Вацлав Гавел. Тому саме сьогодні відзначають День студента.