fbpx

Ведучий Мірошниченко поділився труднощами з усиновленням дитини

Головна Сторінка » Ведучий Мірошниченко поділився труднощами з усиновленням дитини

Ведучий Тімур Мірошниченко з дружиною Інною розпочали процес усиновлення дитини.

Родина планувала взяти дитину ще до повномасштабного вторгнення. А війна стала тригером, щоб це зробити, сказав ведучий у студії 1+1.

“Ми зараз займаємося процесом всиновлення. Там не все так просто. Це серйозний і тривалий процес. До безпосереднього знайомства з дитиною ми маємо пройти деякі процеси, які можуть тривати від декількох місяців до пів року або року”, розповів Мірошниченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Український ведучий всиновить дитину: “Війна стала тригером”

Також ведучий поділився, чи розмірковували вони з дружиною над тим, якої статі та віку має бути дитина:

“Вік плюс мінус, щоб збігався з нашими дітьми (три й чотири роки. Gazeta.ua), щоб їм було комфортно втрьох. Бо це величезний стрес для всіх. Стать у дітей ми постійно запитуємо і тут все змінюється постійно. Мія, наприклад, хоче братика, а Марк сестричку. То Мія сестричку, а Марко чомусь хоче злого братика”, розповів Мірошниченко.

Тімур Мірошниченко від 2018 року живе у шлюбі з Інною Рудник. Разом вони виховують доньку та сина. З початку війни Інна з дітьми жила в Німеччині. Повернулася до чоловіка після трьох місяців розлуки. Додому сім’я ведучого приїхала через відсутність житла. Але остаточну крапку у питанні повернення поставив Мірошниченко. Він вирішив: “Сім’я має бути разом”.

Generated by Feedzy