Велотренажери у Раді і бігова доріжка на трибуні: мережі відреагували на “геніальну” ідею “слуги”

Головна Сторінка » Велотренажери у Раді і бігова доріжка на трибуні: мережі відреагували на “геніальну” ідею “слуги”

Народний депутат від партії “Слуга народу” Сергій Гривко зареєстрував законопроєкт під номером 10057, яким пропонує зменшувати термін ув’язненим, які будуть генерувати електроенергію крутінням педалей.

Законопроєкт з’явився на сайті парламенту.

Нардеп хоче мотивувати 50 тис. в’язнів генерувати електроенергію через велогенераційні установки.

Раніше Гривко пропонував скорочувати строк ув’язнення за читання книг.

“Якщо впродовж місяця вони будуть виконувати норми визначені міністерством юстиції, то термін ув’язнення зменьшиться натри дні, але не більше 10 місяців в рік. Тобто за рік в’язень може зменьшити на 30 днів термін ув’язнення. Що вплине прямо на економію щодо його утримання приблизно до 8% (до 200 млн в грн)”, написав нардеп у Facebook.

Також нардеп сказав, що хоче побачити тренажерний зал, який генерує електроенергію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Долар, євро, злотий: Нацбанк оновив курс валют на 19 вересня

На ідею нардепа відреагували користувачі соціальних мереж.

“Прочитав про законопроект цілого депутата Ради який пропонує увʼязненим виробляти електроенергію крутячи педалі на вєліках в турмі і натомість скорочувати термін увʼязнення.
Тіко хотів запитати чи раптом пан чув слово “рентабельність”? Чи хоч теоретично розуміє як побудувати таку електростанцію на “зеківській” тязі?”, прокоментував письменник Руслан Горовий.

5 вересня Верховна Рада проголосувала за відновлення е-декларування посадовцями. Водночас реєстри декларацій нардепи залишили закритими правка не набрала необхідної кількості голосів.

6 вересня петиція до президента Володимира Зеленського з вимогою ветувати законопроєкт за три години назбирала голоси. Президент заявив, що ветував законопроєкт. Верховна Рада опублікувала пропозиції президента.