fbpx

Весна чепуриться: якою погодою завершиться лютий

Головна Сторінка » Весна чепуриться: якою погодою завершиться лютий

Зима в Україні завершиться спокійною помірною погодою.

Антициклон із центром над Великою Британією на ім’я Hazal своїм потужним авторитетним впливом блокуватиме опади, повідомила синоптикиня Наталка Діденко у Facebook.

“Дощі чи сніг якісь суттєві навряд. Хіба що вночі на сході пройде мокрий сніг капоститиме південно-східний атмосферний фронт. Вітер в Україні буде переважно північно-західний, помірний, часом поривчастий. Початок березня не обіцяє серйозних синоптичних форс-мажорів: вночі підморожуватиме, вдень теплішатиме, періодичні опади. Усе нормально, рання весна як рання весна”, ідеться у повідомленні.

Температура повітря найближчої ночі становитиме -1…5℃, а вдень стовпчики термометрів піднімуться до +1…5℃. На півдні України очікується +4…9℃, в Криму до +12℃.

Між іншим, зараз, вдень 27 лютого, у Ялті вже +19℃, Севастополі +20℃, Сімферополі +18℃, Донецьку +14℃, Луганську +15℃, Херсоні +13℃, Миколаєві +11℃.

А, наприклад, у Вінниці, Івано-Франківську, Хмельницькому, Білій Церкві -1℃ та ліпить сніг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Карпатах вирує негода й намело снігу: неймовірні фото

У Києві найближчої вночі очікується -2…4℃, а завтра вдень потепліє до +2℃. Опадів у вівторок у столиці не буде, можливо, навіть сонце проб’ється через хмари.

“Свіже п’янке повітря, прочищають горлечко пташки для співів. На сірих тротуарах вже море весняних веселих квітів продають, активні баталії між 25 лютого і 8 березня тривають. Скоро 9-10-те березня, Шевченківські дні весна чепуриться”, додала Діденко.

В Україні пануватиме рання та тепла весна. Подекуди очікуються навіть аномальні температури, розказала кліматологиня Віра Балабух. Водночас можливі заходи арктичного повітря з півночі, північного заходу та сходу, особливо у першій половині весни. Вони зумовлять нестійку погоду.

Generated by Feedzy